Περιγραφή
| Κατασκευαστής | KINGSTON |
| Τύπος μνήμης | DDR4 SO-Dimm |
| Χωρητικότητα μνήμης | 4GB |
| Τεμάχια | 1x 4GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 2666MHz |
| CAS Latency | CL19 |
| Τάση λειτουργίας | 1.2v |
| Εγγύηση (μήνες) | Lifetime |
| Κατασκευαστής | KINGSTON |
| Τύπος μνήμης | DDR4 SO-Dimm |
| Χωρητικότητα μνήμης | 4GB |
| Τεμάχια | 1x 4GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 2666MHz |
| CAS Latency | CL19 |
| Τάση λειτουργίας | 1.2v |
| Εγγύηση (μήνες) | Lifetime |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.