Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10850H (2.70GHz) |
| Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Nvidia Quadro T2000 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 4096MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro EN 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2933MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 6 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A port, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C Thunderbolt 3 ports, RJ-45 port, Mini DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 port, SD-Card Reader 6.0, Smart Card Reader, Audio Headset (Headphone and Microphone Combo) port, Security-Cable slot (Wedge-Shaped) |
| Διαστάσεις (mm) | 360.0 x 242.0 x 25.0-27.36 |
| Βάρος (κιλά) | 2.45 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 2x16GB DDR4-2933MHz ECC (Maximum 128GB – Four SODIMM Slots), SSD: 1TB M.2 PCIe NVMe Class 40, WiFi 802.11ax, Bluetooth 5.1, Keyboard US/International Backlit (QWERTY), Windows 10 Pro (64Bit) Multi-Language |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | ProSupport and Next Business Day Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.