Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-1165G7 (2.80GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Plus Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4x – 4267MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 1x USB 3.2 Gen 1 port, 1x Thunderbolt 4 Type-C port with power delivery, 1x Audio Headset (Headphone and Microphone Combo) port, HDMI 2.0 port, 1x microSD-Card slot |
| Διαστάσεις (mm) | 305 x 197 x 15.94 |
| Βάρος (κιλά) | 1.30 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 1x16GB LPDDR4x-4267MHz (Memory module is integrated on the system board), SSD: 512GB M.2 PCIe NVMe, WiFi6 802.11ax, Bluetooth 5.0, Keyboard Greek Backlit (QWERTY), Display: FHD IPS LED-Backlit Touch, Included Dell Active Pen-PN350M |
| Εγγύηση (μήνες) | 12 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |



Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.