Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-8665U (1.90GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA Quadro P520 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 2048MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2400MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.1 Gen 1 (one Always On) x2, USB 3.1 Type-C Gen 1 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x1,USB 3.1 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of PD and DP) x1, HDMI 1.4b x1, Ethernet (RJ-45), nano-SIM card slot (WWAN models), headphone / microphone combo jack, smart card reader,microSD card reader, side docking connector, security keyhole |
| Διαστάσεις (mm) | 365,8 x 248 x 19,1 |
| Βάρος (κιλά) | 1.75 |
| Επιπρόσθετα | IPS display, Fingerprint reader, Backlit keyboard,16GB soldered and one DDR4 SO-DIMM socket |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.