Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2160 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10750H (2.60GHz) |
| Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Nvidia Quadro T2000 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 4096MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2933MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 (one Always On) x2,USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort) x2, HDMI 2.0 x1, SD card reader,headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Security keyhole |
| Διαστάσεις (mm) | 361.8 x 245.7 x 18.4 |
| Βάρος (κιλά) | 1.7 |
| Επιπρόσθετα | IPS display, Spill-resistant Keyboard, Color Black,Fingerprint Reader , Backlit, supports Rapid Charge (charge up to 80% in 1hr) |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |



Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.