Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-1145G7 (2.60GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Σκληρός δίσκος | 256GB PCIe SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Xe Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro EN 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 3200MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2 x Thunderbolt 4 with Power Delivery and DisplayPort (USB Type-C), 1 x USB 3.2, 1 x USB 3.2 with powershare, RJ-45 port, HDMI 2.0, Audio Headset (Headphone and Microphone Combo) port, uSD 4.0 Card Reader slot, Security-Cable slot (Wedge-Shaped), Contacted SmartCard reader |
| Διαστάσεις (mm) | 321.40 x 212.0 x 19.30 |
| Βάρος (κιλά) | 1.4 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint Reader, RAM: 1x8GB DDR4-3200MHz (Maximum 64GB – Two SODIMM Slots), SSD: 256GB M.2 PCIe NVMe, Wi-Fi 6 AX201 2×2.11ax 160MHz, Bluetooth: 5.1, Keyboard Greek Backlit (QWERTY), Windows 10 Pro (64Bit) Multi-Language, Display: 14.0” FHD (1920 x 1080) Touch Anti-Glare IPS 300nits |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | ProSupport and Next Business Day Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.