Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-1165G7 (2.80GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | MX350 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 2048MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4x – 4267MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 port, 1x Thunderbolt 4 (Type-C) with Power Delivery, 1x Audio Headset (Headphone and Microphone Combo) port, HDMI 2.0 port, 1x microSD-Card slot, Security-cable slot(wedge-shaped) |
| Διαστάσεις (mm) | 321.69 x 224.53 x 15.8-17.75 |
| Βάρος (κιλά) | 1.55 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 1x16GB DDR4-4267MHz (Maximum memory 16Gb non-upgradable), SSD: 1TB M.2 PCIe NVMe, WiFi6 802.11ax, Bluetooth 5.0, Keyboard Greek Backlit (QWERTY), Display: 14.5-inch 16:10 QHD+ (2560 x 1600) IPS AG Non-Touch, 300nits, 100% sRGB, NVIDIA GeForce MX350 with 2GB GDDR5 graphics memory |
| Εγγύηση (μήνες) | 12 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.