Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 13.4” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7 1165G7 (2.80GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB PCIe SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Plus Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro EN 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4x – 4267MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.3 Megapixels |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x Thunderbolt 4 Type-C port with Power Delivery, 1x DisplayPort, 1x micro-SD card reader, 1x headset jack |
| Διαστάσεις (mm) | 297 x 207 x 14.35 |
| Βάρος (κιλά) | 1.32 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 1x16GB LPDDR4x-4267MHz (Onboard Memory), SSD: 512GB PCIe NVMe, WiFi6 802.11ax, Bluetooth: 5.1, Keyboard Greek Backlit (QWERTY), Windows 10 Pro (64Bit) Multi-Language, Display: 13.4″ FHD+ WLED Touch(1920 x 1200), (Platinum silver exterior, black interior) |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |



Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.