Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 144hz |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10750H (2.60GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 4096MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Home GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2933MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 1x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 2x USB 2.0 ports, 1x USB 3.2 Gen 2 (Type-C) port with DisplayPort (for computers shipped with NIVIDIA GeForce GTX 1650 Ti), 1x Thunderbolt 3 port (for computers shipped with NIVIDIA GeForce GTX 1660 Ti and above), 1x HDMI 2.0 port, 1 x Mini DisplayPort 1.4b (for computers shipped with NIVIDIA GeForce GTX 1660 Ti and above), RJ-45 port, Audio Headset (Headphone and Microphone Combo), SD-Card slot, Security-Cable slot (Wedge-Shaped) |
| Διαστάσεις (mm) | 364.46 x 254 x 21.60-23.31 |
| Βάρος (κιλά) | 2.58 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 2x8GB DDR4-2933MHz (Maximum 16GB – Two SODIMM Slots), SSD: 512TB M.2 PCIe NVMe, WiFi 802.11ax, Bluetooth 5.1, Keyboard US International Backlit (QWERTY), Display: 15.6 inch FHD (1920×1080) 250nits WVA Anti-Glare LED Backlit Display(non-touch) 144Hz refresh rate |
| Εγγύηση (μήνες) | 12 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.