Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-1165G7 (2.80GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Nvidia GeForce MX330 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 2048MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 3200MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 port, 1x USB 3.2 Type-C port with DisplayPort, 1x Audio Headset (Headphone and Microphone Combo) port, HDMI 1.4 port, 1x SD-Card slot, Security-cable slot(Noble lock) |
| Διαστάσεις (mm) | 324.3 x 222.9 x 17 |
| Βάρος (κιλά) | 1.72 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 2x8GB DDR4-3200MHz (Maximum memory 16Gb, 2x SODIMM slots), SSD: 512GB M.2 PCIe NVMe, WiFi6 802.11ax, Bluetooth 5.0, Keyboard Greek Backlit (QWERTY), Display: FHD IPS LED-Backlit Touch, Included Dell Active Pen-PN350M, McAfee Multi Device Security 15 Month Subscription |
| Εγγύηση (μήνες) | 12 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |



Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.