Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 13.4” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 1135G7 (2.40GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Plus Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro EN 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4x – 4267MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.3 Megapixels |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x Thunderbolt 4 Type-C port with Power Delivery, 1x DisplayPort, 1x micro-SD card reader, 1x headset jack, |
| Διαστάσεις (mm) | 295.70 x 198.70x 14.80 |
| Βάρος (κιλά) | 1.20 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, Backlit Greek Keyboard |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.