Περιγραφή
| Κατασκευαστής | KINGSTON |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 3200MHz |
| CAS Latency | CL16 |
| Τάση λειτουργίας | 1.2v |
| Εγγύηση (μήνες) | Lifetime |
| Κατασκευαστής | KINGSTON |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Συχνότητα λειτουργίας | 3200MHz |
| CAS Latency | CL16 |
| Τάση λειτουργίας | 1.2v |
| Εγγύηση (μήνες) | Lifetime |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.