Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 13.3” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-10210U (1.60GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4- 2666MHZ |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.1 Gen 1 (one Always On) x1, USB 3.1 Type-C Gen 1 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x2,HDMI 1.4b x1, headphone / microphone combo jack, microSD card reader,Smart Card Reader, side docking connector, security keyhole |
| Διαστάσεις (mm) | 312 x 219 x 17,6 |
| Βάρος (κιλά) | 1.38 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint reader, Backlit Keyboard,IPS display,Ram soldered to systemboard-no sockets,Aluminum |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.