Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10510U (1.80GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDD3 – 2133MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 (one Always On) x2, USB 3.2 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x2, HDMI 1.4b x1, Ethernet extension connector x1, Nano-SIM card slot (WWAN models), Headphone / microphone combo jack, Side docking connector, Security keyhole |
| Διαστάσεις (mm) | 323 x 218 x 16 |
| Βάρος (κιλά) | 1.36 |
| Επιπρόσθετα | UHD IPS display, Backlit KB, Fingerprint Reader, Aluminium (Top) + Magnesium (Bottom), ThinkPad Pen Pro, ThinkPad Ethernet Extension Adapter Gen 2 included |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Repair Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.