Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Μέγεθος | 27” |
| Τεχνολογία οθόνης | LED |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1440 |
| Χρόνος απόκρισης | 6ms |
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² |
| Μέγεθος pixel | 0.233mm |
| Γωνία θέασης (οριζόντια / κάθετη) | 178 / 178 |
| Ηχεία (Τύπος) | 2 x 1W |
| Ενσωματωμένα Ηχεία | Yes |
| Είσοδοι | USB Type-C Gen1 (DP1.2 Alt Mode) x1, HDMI 1.4 x1, DP 1.2 x1, DP 1.2 (Out) x1, Audio Out (3.5 mm) x1, (10M/100M/1000M) , USB 3.1 Gen1 (by USB Type-C Gen1) x1, USB 3.1 Gen1 (1 x BC1.2) x4 |
| VESA | 100 x 100 |
| Ρύθμιση Ύψους | Yes |
| Διαστάσεις (mm) | 576 x 613 x208 mm (with stand) |
| Βάρος (κιλά) | 7.35 (with stand) |
| Πιστοποιήσεις | ENERGY STAR Rating 8.0, CCC, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Silver, RoHS (EU 2002/95/EC), Windows Certification Windows 7, Windows 10 |
| Επιπρόσθετα | Slim Bezel display, USB Hub, Tilt, Pivot, Height adjustable stand |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | Carry In – Replacement |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.