Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 7-4700U (2.00GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 3200MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 2.0 x1, USB 3.2 Gen 1 (Always On) x1, USB 3.2 Type-C Gen 1 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x1, HDMI 1.4b, Ethernet (RJ-45), headphone / microphone combo jack, security keyhole |
| Διαστάσεις (mm) | 324 x 220 x 17.9 |
| Βάρος (κιλά) | 1.64 |
| Επιπρόσθετα | IPS Antiglare display, Black ,Case Aluminum, HD720p camera with ThinkShutter ,Backlit keyboard, |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.