Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 13.3” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-10210U (1.60GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Σκληρός δίσκος | 256GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro EN 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4- 2666MHZ |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p |
| Μπαταρία | 2 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.1 Gen 1 (one with Always On) x2, USB-C 3.1 Gen 2 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x1,HDMI x1, headphone / microphone combo jack, AC power adapter jack |
| Διαστάσεις (mm) | 308 x 217 x 16 |
| Βάρος (κιλά) | 1.32 |
| Επιπρόσθετα | Camera with ThinkShutter, Harman speakers with Dolby Audio, Backlit keyboard, Rapid Charge (quick charge 1h 80%), IPS display, one DDR4 SO-DIMM socket, Color Mineral Grey. |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.