Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 13.3” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-1165G7 (2.80GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Xe Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro EN 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4x – 4266MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p |
| Μπαταρία | 2 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 x1,USB 3.2 Gen 1 (Always On) x1,Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) x1,HDMI 2.0b x1,headphone / microphone combo jack (3.5mm) , AC power adapter jack |
| Διαστάσεις (mm) | 299 x 210 x 15 |
| Βάρος (κιλά) | 1.26 |
| Επιπρόσθετα | Camera with ThinkShutter, Harman speakers with Dolby Audio, Backlit keyboard, Rapid Charge (quick charge 1h 80%), IPS display, Ram soldered to board, Color Mineral Grey. |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.