Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 17” |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10875H (2.30GHz) |
| Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 6144MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro EN 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2933MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 6 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 4x USB 3.2 Gen 2 Type-C Thunderbolt 3 ports with DisplayPort, SD-Card Reader, Headset (Headphone and Microphone combo) port, Security-Cable slot (Wedge-Shaped) |
| Διαστάσεις (mm) | 374.48 x 248.08 x 8.67-13.15 |
| Βάρος (κιλά) | 2.53 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 2x16GB DDR4-2933MHz (Maximum 64GB – Two SODIMM Slots), SSD: 1TB M.2 PCIe NVMe, WiFi: Killer AX1650 802.11ax, Bluetooth: 5.1, Keyboard Greek Backlit (QWERTY), Windows 10 Pro (64Bit) Multi-Language, Color: Platinum Silver with Black Carbon Fiber Composite Palmrest, Display: 17.0″ UHD+ (3840 x 2400) InfinityEdge Touch Anti-Reflecitve 500-Nit |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.