Περιγραφή
| Κατασκευαστής | ALIENWARE |
| Διάσταση οθόνης | 17.3” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 360hz |
| Επεξεργαστής | Intel Core i9-10900K (3.7GHz) |
| Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 2TB (2x 1TB PCIe M.2 SSDs) RAID 0 [Boot] + 1TB 7200 RPM |
| Κάρτα γραφικών | Nvidia GeForce RTX 2080 Super |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8192MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 3200MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 6 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 ports, 1x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1x Thunderbolt 3 (USB Type-C) port, RJ-45 port, 1x Global Headset port, 1x Microphone/Headphone port, HDMI 2.0 port, Mini DisplayPort 1.4, External Graphics port, SD-card slot, Security-Cable slot (Wedge-Shaped) |
| Διαστάσεις (mm) | 402.60Π x 319.14Β x 27.65-31.20Υ |
| Βάρος (κιλά) | 4.10kg-4.70kg |
| Επιπρόσθετα | RAM: 2x16GB DDR4-3200MHz (Maximum 64GB – Two SODIMM Slots), SSD: 2x 1TB NVMe M.2 PCIe RAID 0, 1x 1TB HDD, WiFi6 Killer 1550 802.11ax, Bluetooth 5.1, Alienware mSeries per-key AlienFX RGB keyboard with numeric keypad – US/International, Display: 17.3″ FHD (1920 x 1080) 360Hz 5ms 300-nits 100% sRGB color gamut + Tobii Eyetracking technology + NVIDIA G-SYNC |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.