Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-10210U (1.60GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics 620 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2667MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x USB 3.2 Gen1 Type-A port, 1x USB 3.2 Type-A with PowerShare port, 1x USB 3.2 Gen2 Type-C port with DisplayPort Alt Mode, RJ-45 port, HDMI 1.4b port, DisplayPort 1.2 port over USB Type-C, MicroSD Card Reader, Audio Headset (Headphone and Microphone Combo) port, Smart Card Reader, Security-Cable slot (Wedge-Shaped) |
| Διαστάσεις (mm) | 359.10 x 236.25 x 20.98-22.42 |
| Βάρος (κιλά) | 1.82 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 1x16GB DDR4-2667MHz (Maximum 32GB – Two SODIMM Slots), SSD: 512GB M.2 PCIe NVMe Class 35, WiFi 802.11ax, Bluetooth 5.1, Keyboard Greek Backlit (QWERTY) Dual-Pointing, No Mobile Broadband Card, Display: 15.6″ FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare Touch 220 nits |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Repair Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.