Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-1185G7 (3.00GHz) |
| Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Xe Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4x – 4267MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x USB Type C Thunderbolt 4.0 with Power Delivery & DisplayPort, 2x USB 3.2 Gen 1 (One with PowerShare), HDMI 2.0 port, uSD 4.0 Memory Card Reader, Audio Headset (Headphone and Microphone Combo) port, Wedge-shaped Lock slot |
| Διαστάσεις (mm) | 357.70 x 229.75 x 17.5-18.89 |
| Βάρος (κιλά) | 1.76 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint, RAM: 2x16GB LPDDR4x-4267MHz (Not upgradable), SSD: 1TB M.2 PCIe NVMe Class 40, WiFi 802.11ax, Bluetooth 5.1, Keyboard Greek Backlit (QWERTY) Single-Pointing, Display: 15.6″ FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare 400 nits, FHD IR Camera |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | ProSupport and Next Business Day Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.