Περιγραφή
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i3-1115G4 (3.00 GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Σκληρός δίσκος | 256GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Home GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4- 2666MHZ |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports, 1x USB 2.0 Type-A port, RJ-45 port, HDMI 1.4b, Audio Headset (Headphone and Microphone Combo) port, SD-Card slot 3.0, Security-Cable slot (Wedge-Shaped) |
| Διαστάσεις (mm) | 363.96 x 249 x 18-19.90 |
| Βάρος (κιλά) | 1.90 |
| Επιπρόσθετα | RAM: 1x8GB DDR4-2666MHz (Maximum 16GB – Two SODIMM Slots), SSD: 256GB M.2 PCIe NVMe, WiFi: 802.11ac, Bluetooth: 5.0, Keyboard Greek Non Backlit (QWERTY), Display: 15.6” FHD (1920 x 1080) Anti-glare LED Backlight Non-Touch Narrow Border WVA |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Repair Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.