Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-10300H (2.5GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 4096MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Home GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2933MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p |
| Μπαταρία | Li-Polymer |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 x2, USB 3.2 Type-C Gen 1 x1, HDMI 2.0 x1, Ethernet (RJ-45) x1, AC power adapter jack, Headphone / microphone combo jack |
| Διαστάσεις (mm) | 359 x 250 x 25 |
| Βάρος (κιλά) | 2.20 |
| Επιπρόσθετα | IPS with 500nits Anti-glare display at 144Hz, Backlit KB ,Camera privacy shutter, Dark Moss, RAM 2x 8GB SO-DIMM DDR4-2933 |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.