Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2160 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10750H (2.60GHz) |
| Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 4096MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2933MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth, Built-in WWAN |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 (one Always On) x2,USB 3.2 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of Power Delivery and DisplayPort 1.4 for discrete graphics / DisplayPort 1.2 for integrated graphics) x2,HDMI x1, nano-SIM card slot, headphone / microphone combo jack, SD card reader, security keyhole, slim tip AC adapter |
| Διαστάσεις (mm) | 362 x 246 x 18.4 |
| Βάρος (κιλά) | 1.70 |
| Επιπρόσθετα | IPS HDR 4K display, Fibocom L860-GL,Fingerprint reader, Backlit keyboard, USB-C to Ethernet Adapter,camera with ThinkShutter |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.