Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2160 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-9750H (2.60GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 4096MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4- 2666MHZ |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.1 Gen 1 (one Always On) x2,USB 3.1 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of Power Delivery and displayPort) x2,HDMI 2.0 x1, Ethernet extension connector, headphone / microphone combo jack,smart card reader, SD card reader, security keyhole. |
| Διαστάσεις (mm) | 362 x 246 x 18.4 |
| Βάρος (κιλά) | 1.70 |
| Επιπρόσθετα | IPS HDR 4K display, Fingerprint reader, Backlit keyboard, Ethernet extension cable |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.