Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-1135G7 (2.40GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Xe Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 3200MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (with the function of PD 3.0 and DP 1.4) x1,USB 3.2 Gen 1 (Always On) x1, USB 2.0 x1, HDMI 1.4b x1, Ethernet (RJ-45),headphone / microphone combo jack, security keyhole |
| Διαστάσεις (mm) | 324 x 220 x 17.9 |
| Βάρος (κιλά) | 1.64 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint reader,IPS Antiglare display, Black ,Case Aluminum, HD720p camera with ThinkShutter ,Backlit keyboard,one DDR4 SO-DIMM socket |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.