Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 13.3” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-10210U (1.60GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Σκληρός δίσκος | 256GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4- 2666MHZ |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 4 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 (one Always On) x2,USB 3.2 Type-C Gen 1 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x1,USB 3.2 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of PD and DP) x1, HDMI 1.4b x1, ethernet extension connector, headphone / microphone combo jack, smart card reader, microSD card reader, side docking connector, security keyhole |
| Διαστάσεις (mm) | 311 x 219 x 16 |
| Βάρος (κιλά) | 1.25 |
| Επιπρόσθετα | IPS Touch display, Backlit keyboard, Camera IR & 720p ,Fingerprint reader, 8GB 2666MHz DDR4 soldered to systemboard no sockets , ThinkPad Pen Pro |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.