Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-8265U (1.60GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Σκληρός δίσκος | 256GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDD3 – 2133MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.1 Gen 1 port (one Always On) x2, USB 3.1 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 port (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x2, HDMI port x1, Ethernet extension connector, headphone / microphone combo jack, side docking connector |
| Διαστάσεις (mm) | 324 x 217 x 16 |
| Βάρος (κιλά) | 1.21 |
| Επιπρόσθετα | IPS FHD display, Fingerprint reader, Backlit keyboard, 8GB memory soldered to motherboard, no DIMM slots, Ethernet Extension Cable |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.