Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 13.3” |
| Ανάλυση οθόνης | 2048 x 1536 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-L16G7 (1.40GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4x – 4266MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth, 5G |
| Web camera | 5.0 Megapixels |
| Μπαταρία | Integrated battery |
| I/O Ports | 2x USB-C 3.2 Gen 2 (with the function of power delivery andDisplayPort 1.2), micro SIM card slot (on 5G models) |
| Διαστάσεις (mm) | Folded: 158 x 235.6 x 27.8 Unfolded: 299 x 235.6 x 11.3 |
| Βάρος (κιλά) | 0.999 |
| Επιπρόσθετα | OLED foldable display, 5G connectivity, 3yrs Premier Support |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.