Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 13.3” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 7 Pro-4750U (1.70GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 3200MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 6 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 (one Always On) x2,USB 3.2 Type-C Gen 1 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x1,USB 3.2 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of PD and DP) x1, HDMI 1.4b x1, Ethernet extension connector,headphone / microphone combo jack, smart card reader,side docking connector, security keyhole,Micro SD Reader |
| Διαστάσεις (mm) | 312 x 218 x 17 |
| Βάρος (κιλά) | 1.29 |
| Επιπρόσθετα | IPS display, Fingerprint reader, Backlit keyboard,Ram soldered to systemboard no sockets |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.