Περιγραφή
| Κατασκευαστής | ALIENWARE |
| Διάσταση οθόνης | 17.3” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 360hz |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10870H (2.20GHz) |
| Μνήμη | 32GB |
| Σκληρός δίσκος | 2 x 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 3070 8GB GDDR6 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 8192MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2933MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 1.0 Megapixels |
| Μπαταρία | 6 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A ports, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A with Powershare Technology, 1x Thunderbolt 3 port, 1x Audio Out 1/8″ Port, 1x HDMI 2.1b with HDCP 2.2 Output port, 1x Mini DisplayPort 1.4, Killer Networks E3100x Gigabit Ethernet NIC port, 1x Alienware Graphics Amplifier port, 1x Power/DC-In Port, MicroSD-card slot, Wedge-shaped lock slot |
| Διαστάσεις (mm) | 399.80 x 294.30 x 22 |
| Βάρος (κιλά) | 2.97 |
| Επιπρόσθετα | RAM: 1x32GB DDR4-2933MHz (Maximum 32GB Onboard), SSD: 2x 1TB NVMe M.2 PCIe RAID 0, WiFi6 Killer(TM) AX1650 802.11ax 2×2 Wireless LAN and Bluetooth 5.1, Alienware mSeries per-key AlienFX RGB keyboard with numeric keypad – US/International, Display: 17.3″ FHD (1920 x 1080) 360Hz 5ms 300-nits 100% sRGB color gamut with NVIDIA-GSYNC technology |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | Premium Support with Onsite Service |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.