Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2160 |
| Επεξεργαστής | i7-1065G7 (1.30GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Plus Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Home GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4 – 3733MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.1 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of Power Delivery DisplayPort) x2,USB 3.1 Type-A Gen 2 x1,3.5mm (0.14inch) stereo audio / microphone combo jack |
| Διαστάσεις (mm) | 321 x 216 x 14.2-15,7 |
| Βάρος (κιλά) | 1.35 |
| Επιπρόσθετα | FHD IPS/HDR 500nits glossy display with Dolby Vision, Lenovo Active Pen, Aluminum, Bundled Accessories: USB-C 3-in-1 Hub, Backlit keyboard, Fingerprint reader |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.