Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2160 |
| Επεξεργαστής | i7-1065G7 (1.30GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel Iris Plus Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Home GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR4 – 3733MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.1 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of Power Delivery and DisplayPort)port x2, USB 3.1 Type-C Gen 1 port x1, 3.5mm (0.14inch) headphone/ microphone combo jack |
| Διαστάσεις (mm) | 320 x 198 x 16 |
| Βάρος (κιλά) | 1.25 |
| Επιπρόσθετα | UHD (3840×2160) IPS 500nits Glossy display with Dolby Vision, USB-C 3-in-1 Hub bundled, 720p camera with IR & ToF, Backlit KB, Aluminum case |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.