Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10750H (2.6GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 4096MB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Home GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4 – 2933MHz |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.2 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of Power Delivery 3.0 x1, DisplayPort 1.4b and data transfer) x1, USB 3.2 Type-A Gen 1 x2, one HDMI 2.0b, AC power adapter jack, 3.5mm (0.14inch) stereo audio / microphone combo jack (CTIA) x1, SD Card Reader x1 |
| Διαστάσεις (mm) | 356.6 x 229.4 x 17.5 |
| Βάρος (κιλά) | 1.8 |
| Επιπρόσθετα | Case material Aluminium |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.