Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση οθόνης | 14” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10510U(1.80GHz) |
| Μνήμη | 16GB |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro GR 64-bit |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | DDR4- 2666MHZ |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p + IR |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 (one Always On) x 2, USB 3.2 Type-C Gen 1 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x 1, USB 3.2 Type-C Gen 2 (with the function of Power Delivery and DisplayPort) x 1, HDMI 1.4b, Ethernet (RJ-45), headphone / microphone combo jack, smart card reader, microSD card reader, side docking connector, security keyhole |
| Διαστάσεις (mm) | 331 x 235 x 20.4 |
| Βάρος (κιλά) | 1.61 |
| Επιπρόσθετα | Fingerprint reader, Spill-resistant KB, Backlit KB, IR Camera with ThinkShutter, IPS display |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.